Romantyczne fryzury ślubne

Fryzura to kwestia, która zaprząta głowę każdej Pannie Młodej. Zaraz po sukni ślubnej jest elementem, na który najczęściej zwraca się uwagę. Fryzura musi być elegancka, stylowa i dopasowana zarówno do kreacji jak i charakteru Panny Młodej – a o tym drogie Panie, najczęściej zapominamy! Za to serwujemy młodym dziewczynom fryzury, w których nie tylko źle się czują, ale w dodatku wyglądają kilkanaście lat starzej.

W pierwszej notce dotyczącej ślubnych uczesań starałam się przekonać Was do koków. Wpis znajdziecie tu Fryzury ślubne. Koki. Tego typu fryzury – jak wcześniej pisałam – mają sporo zalet. Przede wszystkim doskonale się trzymają, pozwalają upiąć welon w sposób jaki tylko się nam podoba (nad lub pod kokiem, a także możliwe okazuje się przypięcie welonu hiszpańskiego) oraz wyglądają niezwykle wytwornie. Koki niestety drogie Panie, mają jednak to do siebie, że dodają lat. A przecież żadna z nas nie chce wyglądać na swoim ślubie staro!

Alternatywą dla koków są tak zwane romantyczne fryzury ślubne. Nie wspominam tutaj o rozpuszczonych lub tylko lekko podpiętych włosach, gdyż nie mogą one konkurować z kokami. Porównujmy koki z fryzurami, które też wymagają upięcia. Romantyczne fryzury ślubne na pierwszy rzut oka przypominają rozkoszny bałagan na głowie. Jednak po bliższym przyjrzeniu się zauważamy w uczesaniach burzę loków, warkoczy (także tych cudownych, francuskich), maleńkich koczków, często są one także asymetryczne.

Romantyczne fryzury ślubne nie są tak sztywno i gładko zaczesane jak tradycyjne koki (nie wspominając o kokach hiszpańskich!). Swobodnie opadające kosmyki, wymykające się niby przypadkowo z warkocza lub koczka dodają Pannom Młodym uroku. Fryzury „trzymają się” tak samo dobrze jak tradycyjne koki – bo też są w końcu wykonane na zasadzie upięć! No i oczywiście nie obejdzie się w tym wypadku bez dużej dawki lakieru do włosów. Decydując się na taki rodzaj fryzury możemy wkomponować w nią różne, wspomniane wcześniej elementy (koczki, warkocze, loki). Dodatkowo, doskonale wpasowują się w to uczesanie wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów – błyszczące, duże spinki, opaski, kwiaty oraz woalki! Także welony dobrze się w tych upięciach prezentują, jednak należy przy ich wyborze zachować szczególną ostrożność – i nie przesadzić w tym momencie z romantycznością.

Lekkie, ale oczywiście stabilne i wytrzymujące całonocną weselną zabawę romantyczne fryzury ślubne dedykowane są zwłaszcza młodym dziewczynom. Rozpuszczone włosy to duże ryzyko, a koki niestety postarzają. Za to dziewczęce, falujące, podpięte i błąkające się gdzieniegdzie kosmyki sprawiają, że Panna Młoda wygląda młodo i promiennie. Romantyczne fryzury ślubne mogą sobie zafundować Panny Młode, które mają co najmniej półdługie włosy. Mogą być one proste, falowane i kręcone. Wprawna fryzjerka z każdego rodzaju włosów stworzy cudowną i zjawiskową, romantyczną fryzurę. Dziewczyny, które na co dzień noszą lekko podpięte lub rozpuszczone włosy nie będą się czuły podczas wesela zdominowane przez przytłaczający kok, jeśli tylko zdecydują się na lekką, romantyczną fryzurę ślubną.

zdjecia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *