Dla fotografów

Weddblog.pl to dla każdego fotografa idealne miejsce, by zaprezentować własne usługi szerokiemu gronu osób nimi zainteresowanych. Dlatego oferujemy bezpłatne zamieszczenie w serwisie fotografii składających się na reportaże ślubne lub sesje – zarówno narzeczeńskie, jak i ślubne. Fotoreportaże nadsyłane przez współpracujących fotografów znajdą swoje miejsce w dziale Sesje zdjęciowe. W sąsiedztwie nadesłanych przez Państwa zdjęć znajdzie się link do wskazanej przez Państwa strony internetowej oraz – ewentualnie – logo Państwa firmy. Państwa zdjęcia mogą również stanowić ilustrację do tematycznych artykułów publikowanych na Weddblog.pl

Równolegle do prezentacji interesujących reportaży ślubnych, planowane jest uruchomienie nowego projektu. Spośród nadesłanych przez Państwa zdjęć redakcja serwisu wybierze w każdym miesiącu 10 najbardziej interesujących fotografii. Fotografie te zostaną udostępnione w osobnym wpisie, po czym Internauci uzyskają możliwość głosowania na wybrane spośród nich. Autor fotografii, która w danym miesiącu otrzyma najwięcej głosów, zostanie nagrodzony bezpłatną kampanią reklamową, w skład której wejdzie:

– zamieszczenie w serwisie na okres 7 dni bannera reklamowego o wymiarach 750×100 px
– wpis promocyjny na fanpage’u Weddblog.pl w serwisie Facebook.com

Równocześnie redakcja serwisu pozostaje otwarta na niestandardowe propozycje fotografów, lecz zastrzega sobie prawo do publikacji wyłącznie wybranych materiałów.

Aby Państwa fotografie pojawiły się na Weddblog.pl, należy:

– przesłać na adres magda.galiczek@gmail.com wiadomość, zawierającą formułę: „Wyrażam zgodę na opublikowanie w serwisie Weddblog.pl udostępnionych redakcji fotografii, zaświadczając, że jestem ich autorem i posiadam pełne prawo do dysponowania prawami do ich publikacji.”
– zamieścić wybrane fotografie na serwerze ftp, którego dane zostaną przesłane w mailu zwrotnym.