Dla Młodych Par

Weddblog.pl to dla narzeczonych przygotowujących się do ślubu doskonałe źródło praktycznych i przydatnych informacji oraz porad, a dla nowożeńców – miejsce, w którym mogą podzielić się swoimi doświadczeniami oraz zaprezentować pamiątkowe sesje zdjęciowe.

Jeśli chcecie podzielić się z innymi parami doświadczeniami i wspomnieniami ze swego ślubu, zarówno jeśli chodzi o wydatki (w co warto zainwestować więcej pieniędzy, a które pomysły wydają się zupełnie nietrafione), jak i o praktyczne spostrzeżenia (na przykład dotyczące transportu gości, zapewnienia im noclegu, jak i innych spraw organizacyjnych), wyślijcie mail na adres magda.galiczek@gmail.com

Jeśli chcecie podzielić się fotografiami ze swojego ślubu – zarówno z przygotowań, ceremonii, wesela czy sesji plenerowej, a także udzielić przy tej okazji cennych rad, pomysłów czy udostępnić swe wspomnienia, wyślijcie mail na adres magda.galiczek@gmail.com Koniecznie napiszcie, że wyrażacie zgodę na publikację swoich zdjęć na www.weddblog.pl Warto też podać, kto był autorem nadesłanych fotografii. Zdjęcia możecie przesłać w załącznikach, bądź możemy udostępnić Wam w mailu zwrotnym namiary na serwer ftp, dzięki czemu możliwe będzie przesłanie fotografii w bardzo wysokiej jakości.

Redakcja dołoży wszelkich starań, by pozyskać partnerów, dzięki którym możliwe będzie nagradzanie najciekawszych nadesłanych sesji zdjęciowych i artykułów. Zastrzegamy sobie jednak prawo do publikacji wyłącznie wybranych materiałów.