O mnie / Oferta

mgW fotografii najbardziej interesują mnie ludzie, będący bohaterami zdjęć. Staram się pokazywać ich historie – dlatego właśnie zajmuję się fotografią portretową.

Możliwość towarzyszenia podczas najpiękniejszych chwil w życiu Państwa Młodych to dla mnie wyraz wielkiego zaufania. Podczas przygotowania reportażu ślubnego jestem niewidoczna – staram się uchwycić te wyjątkowe chwile, zupełnie w nie nie ingerując. Plenery realizuję w dzień ślubu bądź w innym terminie. Kwestie te ustalam bezpośrednio z każdą Parą Młodą. Na życzenie Państwa Młodych przygotowuję również pamiątkowe albumy ślubne.

Uwielbiam realizować sesje narzeczeńskie i fotografować pary, na zdjęciach utrwalając łączące modeli emocje. Sesje rodzinne to szansa na ukazanie tego, co w naszym życiu najważniejsze. Za szczególnie wdzięcznych modeli uważam najmłodszych, dlatego zajęłam się fotografią dziecięcą.

Oczywiście chętnie podejmę się innych wyzwań – przygotowuję fotoreportaże z rozmaitych wydarzeń, utrwalam też na zdjęciach miejsca szczególnie dla mnie ważne. Najczęściej wykonuję reportaże ślubne na terenie Śląska, jednak jestem otwarta na interesujące pomysły również w innych regionach Polski.

*

Zapraszam do przeglądania galerii i do kontaktu ze mną.

*

Magdalena Galiczek-Krempa

tel. 535 677 788

mgaliczek@weddblog.pl

 

gadzet