O serwisie

Weddblog.pl to serwis o wszystkich sprawach związanych z ceremonią ślubną i weselem. Autorka podpowiada, jak wybrać salę weselną, pokazuje ciekawe propozycje sukien ślubnych, fryzur i bukietów. Prócz stroju panny i pana młodego opisuje ciekawe pomysły na urozmaicenie wesela oraz podpowiada, jak załatwić najważniejsze formalności. W blogu jest również miejsce na kilka refleksji z własnych przygotowań.

Inspiracje to miejsce na prezentację interesujących pomysłów i nietypowych rozwiązań, które można wykorzystać zarówno podczas przygotowań, jak i w dniu wesela. Znajdziemy tu więc śluby tematyczne, koncepcje dotyczące projektowania zaproszeń ślubnych, wyboru tortów weselnych, bukietów, upominków dla gości czy prezentów.

Moda ślubna obejmuje prezentację bieżących trendów dotyczących stroju panny i pana młodego. Szczegółowo opisane są różne rodzaje modeli sukien ślubnych, dodatków, butów czy garniturów.

Na koniec Ślubny Niezbędnik – autorski pomysł pozwalający w prosty sposób, korzystając z czytelnych arkuszy i tabel, krok po kroku zaplanować i zorganizować ślub oraz wesele.

Organizacja wesela to dział poświęcony praktycznej stronie planowania i przygotowania ślubu. Dowiemy się tu, jak wynająć lokal, jak rozmawiać z zespołem muzycznym czy DJ-em, co może nam zaoferować kamerzysta czy fotograf.

Sesje zdjęciowe to miejsce, w którym prezentowane są najciekawsze pomysły na ślubne plenery oraz propozycje fotografów. To także miejsce, w którym prezentowane będą zdjęcia z Waszych ślubów, jeśli zechcecie podzielić się nimi z czytelnikami Weddblog.pl

W dziale Uroda znajdziecie inspiracje dotyczące fryzur ślubnych, zabiegów kosmetycznych, makijaży czy stylizacji paznokci.